Hakkımızda

Müşterilerilerimize sunduğumuz kaliteli çözümlerle maksimum memnuniyet sağlayan firmamız, kullandığı birinci sınıf malzeme, cihaz ve tecrübe birikimi ile arzu edilen baskı çözümlerini tüketiciye sunmaktadır.


Değerli Meslektaşlarımız,

Aile şirketi olarak içinde bulunduğumuz fotoğraf sektörüne 1975 yılından günümüze kadar fotoğrafın çeşitli hizmet ve ham madde dallarında bulunduk.1975 yılında Kaya Fotoğraf Malzemeleri,1982 yılında Kaya Fotoğrafçılık (Sitte Color) fotoğraf laboratuvarımızı bünyemize dahil ettik.2013 yılından itibaren foto kitap, foto albüm üretiminde hizmet vermekteyiz.
Siz değerli meslektaşlarımıza, kalıcı çalışmalar yapmak, eğlenceli ve yaratıcı tasarımlarınızı somutlaştırmak için sizlere hizmet veriyoruz. Tüm ürünlerimizin üretiminde 1. sınıf ham madde kullanmaktayız. Üretim esnasında kontrol aşamalarından geçirmekteyiz. Ekibimiz, fotoğrafçılık ve üretim aşamasında ileri düzeyde bilgi ve eğitime sahiptir.İşlerinizde başarılar dileriz.
Zeki KAYATemel ilkeleri Türkiye'nin önde gelen foto kitap ve baskı merkezi olmanın yanı sıra yüksek kaliteli ürünleri en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır.